Mapa serwisu pl de

Okna PVC

Inne niż wszystkie

Bramy garażowe

 

W ofercie firmy AMB BABST znajdują się również bramy garażowe NICE. Świadczymy usługi zarówno w zakresie sprzedaży jak i montażu. Nasza oferta to również serwis bram garażowych. Zakup bram garażowych, okien, rolet oraz drzwi w jednej firmie pozwala Klientowi na wygodne planowanie harmonogramu prac.

Oferujemy następujące typy bram.

Bramy garażowe segmentowe  to najczęściej wybierany przez Klientów rodzaj  bram. Gwarantują komfort i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną. Dzięki różnorodności w wyglądzie oraz bogatej palecie kolorów, bramy garażowe spełniają wymaganie nawet najbardziej wymagających Klientów oraz architektów.

Bramy garażowe rolowane ich zaletą jest to, że zabierają bardzo mało miejsca, są bardzo często wybierane przez Klientów również w przypadku obiektów przemysłowych, ze względu na możliwość wykonania bram o dużej wysokości.

 

BRAMY SEGMENTOWE

 MODEL CLASSIC - bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi.

 Idealnie komponują się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą domu.


 

MODEL PREMIUM - bramy garażowe z przetłoczeniami poziomymi szerokimi. 

Eleganckie przetłoczenie w środkowej części sekcji w okleinach drewnopodobych do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. 

 

MODEL DESIGN (bez przetłoczeń)

Gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych idealnie wygląda w nowoczesnych budynkach zachwycając prostotą formy i elegancją.

 

 

 NAPĘDY DO BRAM

Oferta automatycznych bram garażowych Nice jest bardzo szeroka. Swym zakresem obejmuje wszystkie dostępne modele i kolory bram, a także wszystkie wymiary zarówno standardowe, jak i specjalne, zawsze w bardzo atrakcyjnej cenie.

Atrakcyjność oferty Nice to nie tylko doskonała cena, która zawsze jest zdecydowanie niższa niż brama i automat zaupione osobno. To także różnorodność i elastyczność wyboru. Obok automatycznych bram garażowych z flagowymi napędami serii SPIN wyposażonymi w kewlarowy pasek zbrojony dostępna jest także opcja bram z automatami SHEL75 z łańcuchem napędowym, które stanowią odpowiedź na potrzebę ekonomicznej opcji oferty bram automatycznych.

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE:

 

Bramy rolowane zbudowane są z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, co ma na celu zapewnienie ochrony przed utratą energii cieplnej. Dla garaży podziemnych polecanym rozwiązaniem są bramy z profilami wentylacyjnymi. Stosowane mogą być również profile z okienkami doświetlajacymi garaż.

 

 

Serwis Bram

Oferujemy również serwis bram. Świadczymy kompleksowe usługi, sprzedaży, montażu oraz serwis bram garażowych, dzięki czemu możemy pomóc Państwu nie tylko przy wyborze, ale i w trakcie użytkowania. Po więcej informacji dotyczących serwisu, zapraszamy do kontaktu.