Mapa serwisu pl de

Okna PVC

Inne niż wszystkie

DRZWI PVC i ALUMINIOWE

 

W naszej ofercie nie może oczywiście zabraknąć drzwi aluminiowych oraz PCV. Zapewniamy możliwość indywidualnego kształtowania wyglądu drzwi - choćby dzięki bogatej kolorystyce - dokładnie takiej samej jak w przypadku produkowanych okien, a także dzięki współpracy z firmą ADECO - producentem wypełnień drzwiowych. Liczba dostępnych wzorów zaspkoi najbardziej wybredne gusty.

Jeśli interesują Cię piękne i funkcjonalne drzwi aluminiowe lub PCV, nasza oferta jest dla Ciebie.

Aby zapewnić naszym drzwiom bezawaryjne funkcjonowanie przez wiele lat, do  ich produkcji stosujemy zawiasy renomowanego producenta  Dr Hahn oraz zamki firmy KFV. Istnieje możliwość zastosowania zarówno pojedyńczych zamków jak i zasuwnic hakowych z dodatkowym zamkiem zabezpieczającym - wszystko zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Nie ulega wątpliwości, że dobrze dobrane drzwi aluminiowe będą stanowić wspaniałą wizytówkę Twojego domu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy zarówno jeśli chodzi o stronę techniczną, jak i wizualną. Estetyczne wykończenia pozwalają na zastosowanie naszych drzwi zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i handlowych. Jesteśmy przekonani, że wszędzie będą prezentować się znakomicie.

W naszej ofercie posiadamy różnorodne modele, spośród których z pewnością wybierzesz odpowiednią opcję dla siebie. Niezależnie od tego czy interesują Cię drzwi aluminiowe czy też drzwi z PCV, nasi pracownicy przygotują dla Ciebie idealną propozycję. Inwestując w rozwiązania firmy AMB, zyskujesz gwarancję niezawodności oraz satysfakcji wynikającej z codziennej eksploatacji zakupionych produktów. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby osób, którym zależy na nienagannej estetyce oraz maksymalnej trwałości i funkcjonalności drzwi.

Poniżej znajdą Państwo przykładowe modele wypełnień drzwiowych.

Oferujemy również ślusarkę aluminiową w systemie PONZIO.