Mapa serwisu pl de

Okna PVC

Inne niż wszystkie

O firmie

Firma AMB BABST została założona w 1990 roku. Jesteśmy producentem okien i drzwi z pcv w systemach profilowych SALAMANDER BluEvolution na okuciach MACO ze szkłem termoizolacyjnym GLASSOLUTIONS.

Wykorzystywane materiały oraz nowoczesna linia produkcyjna zapewniają naszym produktom niezmiennie wysoką jakość. Profesjonalizm naszej kadry zarówno handlowej jak i produkcyjnej pozwala na obsługę Klientów indywidualnych oraz dużych inwestycji. Autoryzowane grupy montażowe pozwalają na sprawny montaż i dokładne ustalenie terminu montażu okien już w dniu podpisania umowy.

Cały proces produkcji okien objęty jest programem kontrolnym. Nadzór jakościowy rozpoczyna się już od przyjęcia na magazyn materiałów do produkcji okien, aż po kontrolę wyrobu końcowego czyli okien lub drzwi. Szczegółowe badania zgodne z normami europejskimi mają na celu zapewnienie najwyższej jakości stolarce okiennej oraz jej pełnoprawne wprowadzenie na rynek. Jednym z elementów kontrolnych jest badanie parametrów technicznych stolarki okiennej. Produkowane przez nas okna poddawane są systematycznej kontroli w laboratorium.
Zewnętrznym elementem potwierdzającym spełnienie wymagań normy EN 14351-1  jest znak CE. Uzyskanie znaku CE wskazuje na zgodność produktu z europejskim wytycznymi i dopuszcza do stosowania na terenie całej Unii Europejskiej. 
 
 
 
Zapewniamy również naszym Klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.