Mapa serwisu pl de

Okna PVC

Inne niż wszystkie

Okna PVC

 

 

Każda decyzja o zakupie dobra inwestycyjnego - a takim niewątpliwie jest okno - powinna zostać dobrze przemyślana.

Okna zakupione dzisiaj powinny spełniać Państwa oczekiwania przez wiele kolejnych lat. Powinny spełniać wszelkie normy jakości, ekologii i estetyki. 

 

Biurowiec, Poznań Nowe Garbary

 

Jesteśmy obecni na rynku już ponad 15 lat. Zapewnia nam to niezbędne doświadczenie i wiedzę o oczekiwaniach naszych Klientów. Do produkcji naszych okien wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy: dysponujemy automatem zgrzewającym i oczyszczającym firmy URBAN - lidera wśród producentów maszyn do produkcji okien z pvc.

Różnorodność stosowanych przez nas profili sprawia, że potrafimy znaleźć rozwiązanie technicze zapewniające optymalne dopasowanie naszego produktu do Państwa potrzeb i oczekiwań. Aby nie być gołosłownym przytoczymy kilka istotnych faktów świadczących o jakości i konkurencyjności naszej oferty.

 

Osiedle domów szeregowych w Mosinie

 

Ekologia - produkowanie bez wywierania szkodliwego wpływu na środowisko naturalne jest naszą naczelną zasadą. Na żadnym etapie produkcji nie stosujemy składników szkodliwych dla człowieka i otoczenia.

Dowolna kolorystyka - kolorystyka okien jest bardzo urozmaicona, a wybór prawie nieograniczony dzięki możliwościom, jakie stwarza współczesna technologia w zakresie okleinowania profili pvc. Produkowane przez firmę AMB okna mogą być wykonane w jednym z kilkudziesięciu kolorów. Okna mogą być wykonane w wersji jedno lub dwustronnie okleinowanej. Propozycja okien jednostronnie kolorowych od strony wewnętrznej szczególnie polecana jest do budynków wielorodzinnych, gdzie dowolne zaprojektowanie kolorystyki od strony elewacji nie jest możliwe.

Jeżeli wybór oklein okaże się dla Państwa zbyt mały proponujemy również okna wykonane z profili lakierowanych na dowolny kolor. Jest to technologia sprawdzona i stosowana przez nas zarówno na dużych realizacjach obiektowych, jak i dla klientów indywidualnych.

Dowolne kształty -  produkowane przez nas okna mogą  posiadać różnorodne kształty, obok tradycyjnych prostokątnych mogą to być trójkąty, trapezy, łuki. Dowolnie wybrany kształt i kolor okna nie tylko stworzy indywidualny charakter domu, ale co najważniejsze wypełni dom szczególną atmosferą.

Oszczędność energii - o ilości energii cieplnej „uciekającej” przez okno decyduje współczynnik przenikania ciepła dla okna Uw, zasadniczo obowiązuje zasada – im niższa wartość współczynnika tym lepsza izolacja termiczna okna. Ponieważ stosowane przez nas profile charakteryzują się znakomitymi parametrami izolacji cieplnej w kombinacji z pakietem szybowym o odpowiedniej konstrukcji możemy zapewnić doskonałe parametry izolacyjności cieplnej całego okna - doskonale dopasowane do Państwa potrzeb.

Ochrona przed hałasem - produkowane przez nas okna już w standardowym wykonaniu osiągają współczynnik tłumienia w wysokości 35dB. Tak wysoki wskaźnik tłumienia zapewnia wysoki komfort dla odpoczynku i pracy w budynku wyposażonym w okna firmy AMB. W przypadku konieczności zwiększenia stopnia izolacji akustycznej, w miejscach o wysokim natężeniu hałasu, wymagane jest zastosowanie pakietów szkła o specjalnej budowie. Możemy pochwalić się certyfikatem z ITB określającym współczynnik Rw wyprodukowanego przez nas okna FORIS 501 na 46dB. 

Bezpieczeństwo - oferowane przez nas okna są tak zbudowane, że mogą spełniać wymagania okien antywłamaniowych. Istnieje możliwość zastosowania wzmocnienia stalowego o specjalnym kształcie montowanego w ramie okna, które umożliwia właściwe mocowanie zaczepów okuć antywyważeniowych. Należy pamiętać, aby przy zastosowaniu okuć antywyważeniowych zamontować obowiązkowo klamkę z kluczykiem lub przyciskiem. Nie można zapominać o samej szybie, która musi posiadać odpowiednią klasę antywłamaniową.

 

Budynek produkcyjno-biurowy w Komornikach