Drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe AMB Salamander BluEvolution

Naszym klientom z Poznania i okolic oferujemy wysokiej jakości drzwi tarasowe. Rozwiązania okienne marki AMB Salamander cenione są przez architektów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw nowoczesności oraz aktualnym trendom oferujemy drzwi tarasowe AMB Salamander w systemie podnoszono-przesuwnym HST. Umożliwia to wykorzystanie coraz bardziej modnych dużych przeszkleń do kilkunastu metrów kwadratowych!

Jeśli cenisz sobie komfort, przestrzeń oraz łatwość przemieszczania między pomieszczeniami, system AMB Salamander jest dla Ciebie! Bez względu na to, czy to taras, weranda czy balkon – bez trudu przedostaniesz się tam, gdzie chcesz. Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne to synonim funkcjonalności i ekonomiczności.

hst drzwi tarasowe

POBIERZ ulotkę Flyer EvolutionDrive HST

Drzwi tarasowe smart-slide

Drzwi tarasowe smart-slide, które znalazły się w naszej ofercie zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Odblokowanie skrzydła umożliwia przesunięcie go bez najmniejszego wysiłku. Ponadto rozwiązania dostępne w asortymencie cechują się bogatą kolorystyką i nowoczesnym designem, dzięki czemu dopasujesz je do elewacji domów jednorodzinnych i budynków użyteczności publicznej. Kolejną zaletą produktów jest ich szczelność. Odpowiednio dopasowane, obrotowe uszczelki skrzydła są odporne na silne powiewy wiatru i przedostawanie się do pomieszczenia wilgoci. Wszystkich klientów z Poznania i okolic zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty..


Zapoznaj się z kolorystyką
Specyfikacja
  • głębokość zabudowy ramy 194 mm
  • głębokość zabudowy skrzydła 82 mm
  • współczynnik izolacji termicznej do Uw = 0,92 W/m2 x K
  • rozmiar: 6,50 m x 2,70 m w kolorze białym oraz 5,0 m x 2,5 m w innych kolorach
  • szklenie do 52 mm
  • zabezpieczenie antywłamaniowe do RC 2
polski