Drzwi tarasowe

Wszystkim zainteresowanym z Poznania i okolic oferujemy designerskie drzwi tarasowe: podnoszono-przesuwne i uchylno-przesuwne, często wykorzystywane w nowatorskich projektach domów oraz budynków firmowych. Oferowane przez naszą firmę drzwi tarasowe mają znakomite parametry izolacyjne. Ponadto są one skonstruowane w taki sposób, że zapewniają oszczędność miejsca.


Co jeszcze wyróżnia nasze drzwi balkonowe? Przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo oraz szeroki wachlarz kolorów do wyboru. Czy drzwi muszą być białe? Nie! U nas możesz wybrać spośród bogatej gamy barw, wśród których z pewnością znajdziesz tą najlepiej dopasowaną do elewacji domu. To rozwiązanie niewątpliwie nada również niepowtarzalny charakter wnętrzu budynku. Warto także zaznaczyć, że jako doświadczony producent drzwi przesuwnych jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne propozycje kolorystyczne naszych klientów.

Wysokiej jakości stolarka drzwiowa

U nas znajdziesz drzwi tarasowe najwyższej jakości, które idealnie sprawdzą się w Twoim domu. Nawet najbardziej wymagający klient kupi u nas produkty wypisujące się w jego oczekiwania. Oferujemy:

  1. drzwi tarasowe AMB Salamander BluEvolution – drzwi zaprojektowane w systemie podnoszono-przesuwnym HST. Głębokość zabudowy ramy wynosi 194 mm, natomiast głębokość zabudowy skrzydła to 82 mm. Drzwi tarasowe o szkleniu do 52 mm;
  2. drzwi uchylno-przesuwne AMB Salamander BluEvolution – drzwi o sześciokomorowym profilu PCV, które oprócz systemu uszczelnień zewnętrznych mają uszczelnienia środkowe. Głębokość zabudowy wynosi 82 mm. Do wyprodukowania drzwi wykorzystane zostały elementy pochodzące od marek takich jak: MACO, Glassolutions oraz Swisspacer.

Drzwi balkonowe znajdujące się w ofercie sklepu AMB posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe (do RC 2), dzięki którym zapewniają użytkownikowi większy poziom bezpieczeństwa. Już dziś zapoznaj się z produkowanymi przez nas drzwiami tarasowymi i kup produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

polski