Drzwi wejściowe

Wizytówką każdego domu czy firmy są drzwi wejściowe. To część budynku, na którą każda osoba odwiedzająca zwraca szczególną uwagę. Stanowią one również ważny element dekoracyjny, w związku z czym powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również jak najlepiej dopasowane pod względem wizualnym. Decydując się na zakup drzwi wejściowych, postaw na sprawdzonego producenta – AMB! Nasza firma to wieloletnie doświadczenie, nienaganna estetyka oraz niezawodność, której zazdrości nam niejeden konkurent.


Drzwi wejściowe naszej produkcji łączą w sobie nietuzinkowe wzornictwo, odpowiadające nawet najbardziej wymagającym klientom, z szerokim wachlarzem barw. Ogromna część naszych produktów, również z tej kategorii, dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych! Od lat spełniamy indywidualne potrzeby klientów, co przekłada się na perfekcyjne współgranie drzwi z elewacją budynku oraz nadanie wnętrzom domów czy firm niezastąpionego klimatu.

Jakie drzwi zewnętrzne oferujemy naszym klientom?

Nasze drzwi zewnętrzne to produkty funkcjonalne i wytrzymałe, idealnie dopasowane do każdej przestrzeni. W ofercie AMB znajdziesz:

  1. drzwi wejściowe AMB Salamander BluEvolution – drzwi zewnętrzne o sześciokomorowym profilu PCV, dostępne w różnych kolorach. Produkt zaopatrzony w system uszczelnień zewnętrznych oraz środkowych, a także zabezpieczenie antywłamaniowe (do klasy RC 2). Do wykonania drzwi wykorzystano elementy pochodzące od światowych producentów, takich jak MACO, Glassolutions czy Swisspacer;
  2. drzwi wejściowe stalowe KMT – drzwi wykorzystywane przede wszystkim w budownictwie jednorodzinnym. Produkt stanowiący ekonomiczne rozwiązanie: dzięki grubemu skrzydłu, podkładce termicznej w ościeżnicy oraz wypełnieniu stworzonemu z pianki poliuretanowej, możliwe staje się znaczne ograniczenie utraty ciepła w przestrzeni mieszkalnej. Drzwi stalowe KMT, ze względu na trwałe ulepszenia, są również wyjątkowo odporne na włamania;
  3. drzwi wejściowe aluminiowe ALUPROF – drzwi wejściowe zgodne z najwyższymi standardami technicznymi oraz wizualnymi, zapewniające właścicielowi bezpieczeństwo. Produkt ten wykorzystywany jest zarówno w domach, jak i budynkach firmowych.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi zewnętrznych przygotowaną dla klientów o wysokich wymaganiach!

polski