Okna PCV

Okna PCV, które znajdziesz w naszym asortymencie, charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem oraz wyjątkowym wzornictwem. Produkty z tej kategorii dostępne są w szerokim wachlarzu kolorów głównych i dodatkowych (informacje na ich temat znajdziesz w zakładkach opisujących konkretne modele produktów), dzięki czemu z pewnością uda Ci się znaleźć barwę najlepiej pasującą do elewacji budowanego lub remontowanego budynku.


Jesteśmy również w stanie wykonać okna w kolorach zaproponowanych przez naszych klientów, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny klimat. Osobom zainteresowanym naszymi usługami oferujemy także profesjonalny montaż okien w Poznaniu i okolicach. Zachęcamy do zapoznania się z produktami AMB i wyboru okien plastikowych, które najlepiej wpasują się w Twoje oczekiwania względem jakości i stylu.

Rodzaje okien plastikowych

Ze szczególną starannością dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Decydując się na zakup okien plastikowych w AMB, masz do wyboru ich dwa rodzaje, przygotowane z myślą o wymagających klientach:

  1. okna AMB Salamander BluEvolution 73 – produkty o gładkiej powierzchni, zapewniającej m.in. łatwość czyszczenia. Ze względu na ich wielokomorową konstrukcję możliwe jest redukowanie kosztów wykorzystywanej energii. Dla zwiększenia wytrzymałości okien zastosowane zostały wzmocnienia stalowe;
  2. okna AMB Salamander BluEvolution 82 – produkty o sześciokomorowym profilu PCV, często stosowane w domach energooszczędnych. To ekonomiczne rozwiązanie gwarantuje optymalną izolację termiczną.


Nasze okna plastikowe posiadają system uszczelnień zewnętrznych oraz zabezpieczenia antywłamaniowe (do klasy RC 2), dzięki czemu zamontowanie ich w swoim domu przynosi jeszcze więcej korzyści. Do ich produkcji wykorzystane zostały części pochodzące od znanych na całym świecie producentów, m.in. okucia obwiedniowe od MACO, pakiety szybowe Glassolutions oraz ramki międzyszybowe Swisspacer. Oprócz najwyższej klasy produktów zainteresowanym klientom oferujemy również montaż okien w Poznaniu i okolicach, a także ich serwis. Skontaktuj się z nami już dziś!

polski