Rolety i żaluzje zewnętrzne

Decydując się na zakup rolet zewnętrznych wykorzystywanych do ochrony przestrzeni biurowej czy mieszkalnej, warto poświęcić trochę czasu na zastanowienie się i wybór produktu najlepiej dopasowanego do indywidualnych wymagań. Pamiętaj: dobrze dobrane rolety pozwalają nie tylko na ochronę pomieszczeń przed zbyt intensywnym nasłonecznieniem oraz utrzymanie ciepła w domu – pomagają one również odpowiednio zabezpieczyć budynek.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której skład wchodzą nie tylko wysokiej jakości rolety i żaluzje zewnętrzne, ale również montaż oraz serwis zakupionych produktów. Niewątpliwie jedną z naszych największych zalet, za którą jesteśmy szczególnie doceniani przez osoby korzystające z naszych usług, jest kompleksowa obsługa każdego klienta: od pomocy w wyborze po zamontowanie rolet.

U nas znajdziesz rolety oraz żaluzje idealne dla każdego, kto ceni sobie połączenie nowoczesnego designu z niezastąpioną funkcjonalnością. Są to produkty ekskluzywne, na które warto zwrócić uwagę podczas urządzania domu czy budynku firmowego.

Jakie żaluzje i rolety zewnętrzne oferuje AMB?

Produkty związane z branżą osłonową, które sprzedajemy, to żaluzje i rolety przygotowane dla klientów o wysokich oczekiwaniach. Osobom zainteresowanym zakupami u nas oferujemy:

  1. rolety nadstawne Vegas Revo – produkt stworzony z wysokiej jakości materiału PCV. Te rolety nadstawne mają aluminiowe pancerze dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie ich do wyglądu budynku, którego będą częścią;
  2. rolety do zabudowy Integro – rolety podtynkowe, zapewniające izolację termiczną i akustyczną pomieszczenia. Stanowią integralną część budynku – nie ingerują w konstrukcję okien czy drzwi. Te rolety do zabudowy zostały wyposażone w aluminiowe pancerze dostępne w wielu kolorach;
  3. żaluzje fasadowe – estetyczne żaluzje, stanowiące połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności. Przy zastosowaniu czujników słońca oraz wiatru produkt ten sprawdza się w każdych warunkach pogodowych;
  4. rolety zewnętrzne Refleksol – rolety przeciwsłoneczne, pozwalające na zachowanie w pomieszczeniu stałej temperatury. Zastosowanie produktu umożliwia m.in. ograniczenie korzystania z klimatyzacji. Dzięki wykorzystanym do ich produkcji tkaninom rolety zewnętrzne Refleksol stanowią barierę dla światła oraz tłumią kontrasty, zapewniając przy tym dobrą widoczność zewnętrzną.


Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości rolet oraz żaluzji fasadowych, koniecznie zapoznaj się z ofertą AMB. Zapewniamy, że u nas znajdziesz to, czego szukasz!

polski